Adana’da Suriyeli Kadın Telefon Numaraları

Sürekli olarak gündeme gelen bir konu olan Suriyeliler için şimdi de ulaşmak ve irtibata geçmek problemi doğdu. Suriyeli kadınlar ile iletişime geçmek isteyen kadınların ve erkeklerin varlığı çeşitli yöntemlere başvurma zorunluluğunu da yanında getirdi. Buna binaen de birçok sanal yöntem geliştirildi. Elbette Suriyeli kadınlara ulaşmak isteyen kişiler gibi Suriyeli kadınlarda bu konuda oldukça isteklidir. Kendilerine yeni bir çevre oluşturma düşüncesi olan, yeni arkadaşlar edinmek isteyen ya da evlilik hayalleri kuran kadınların bunun için gösterebileceği çaba da sınırlı olduğu için, böyle bir yöntem herkesin yüreğine su serpmiştir.

Sizler de eğer Suriyeli kadınlar ile iletişime geçmek istiyorsanız yani telefon numaralarını arıyorsanız ve bunun seviyeli biçimde gerçekleşmesini istiyorsanız, bunun ilk etapta gerçekleşmeyeceği aşikârdır. Bunun dışında yine de bu konuda da sizlere yardımcı olabilecek Facebook sayfaları ve grupları da bulunmaktadır. Yani dileyen Suriyeli kadınlar, bu Facebook sayfalarına ya da gruplarına telefon numaralarını yollarlar ve profiller halinde bu numaraların paylaşımı sağlanır. Bundan dolayı da direkt olarak numara almak isteyenlerin ulaşabilecekleri sayfalarında mevcut olduğu bilinmelidir.

TELEFON NUMARASI TALEBİ İÇİN

suriyelikadinlar@gmail.com adresinden mail gönderiniz.

Eğer sizler daha seviyeli daha bilgi içerikli ve daha farklı bir ortam ile iletişim kurarak, arkadaşlık etmek istiyorsanız ve telefon numarasını kişileri tanıdıktan sonra almak istiyorsanız yine Facebook gruplarından ve sayfalarından faydalanabilirsiniz.

Adana’da Suriyeli Kadınlar 

Hemen hemen her şehirde Suriyeli kadınlar için Facebook sayfası açılmış olmakla birlikte Adana’da da bu tarz sayfalar açılmıştır. Bu tarz sayfaların birinci amacı arkadaşlık edinmektir. Fakat bunu gündemden konuları tartışarak ya da fikir alışverişi yaparak gerçekleştirirler. Bu nedenle herkes birbirini asgari düzeyde tanıdıktan sonra birebir profil ekleme işlemine başvururlar. Böylece kişilerin birbiri ile temas kurabilmeleri için bir adım atılmış olur. Facebook üzerinden arkadaşlık sağlandıktan sonra yine buradan mesaj atılarak sohbet iletilebilir. Böyle bir durumda da dilerse karşınızdaki Suriyeli kadın sizlere telefon numarasını verebilir. Yani bu tarz Facebook sayfalarında her şey gönüllülük çerçevesinde oldukça seviyeli şekilde gerçekleşmektedir.

One thought on “Adana’da Suriyeli Kadın Telefon Numaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir