Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi evlilik düşünen bayanlar öncelikle kendisini iyi tanıtmalıdır. Kişisel özelliklerini iyi bilen kendini iyi tanıyan bayanlar karşı cinse kendini daha iyi tanıtabilirler. Ciddi evlilik düşünen bir bayanda olması gereken özellikler arasında en önemlisi kendine güven olmalıdır. Kendine güvenen kendine bir yaşam ortamı belirlemiş bir bayan güçlü ayakları üzerinde duran bir başkasına güvenerek dayanarak hayatını devam ettirmemiş bir bayan artık evlilik adımını daha emin atabilir. İster bayan ister erkek olsun ekonomik özgürlüğü olan kişinin gerekli eğitimi almış ise evlilik yaparken kendinden daha emin adımlarla ilerleyebilir.

Ciddi Düşünen Bayanlar Nasıl Olmalıdır?

Ciddi evlilik düşünen bayanlar kişisel eğitimlerini tamamlayacak kadar eğitim almış belli bir yaşa gelmiş ise yapılacak evlilikler daha uzun ömürlü sağlıklı bir şekilde sürecektir. Örneğin; 18 19 yaşında bir bayan ciddi evlilik düşündüğünü zannederek evlilik yapıyor. Daha sonrasında küçük anlaşmazlıklarda genç olmaları kendilerini yeterince yetiştirmeden evlendikleri için kısa süreli evlilikler ortaya çıkmaktadır. Evlilik kurumunun önemi ve değeri düşmektedir. Bu yüzden bilinçli bir nesil yetiştirmek için yeterli olgunluğa ulaşmadan evlilik adımı atılmamalıdır.

Bunun dışında ciddi evlilik düşünen bayanlar erkek arkadaşlarına cinsel olarak fazla yakınlık kurmaları sonucu Türk bilinci evlenilecek kız değil şeklindeki düşünce ile sadece flört aşamasında kalan ilişkiler ile sonuçlandırmaktadır. Bu yüzden tüm ilişkilerde olduğu gibi kadın erkek ilişkisinde de her şeyi dozunda ayarlamak gereklidir.

Evlilik Düşünen Kadınlarda Bulunması Gereken Özellikler

Bunların dışında en sona sakladığımız ve en önemli kural ise yemek yapmaktır. Bilindiği gibi erkekler güzel yemek yapan bayanları her zaman daha çok severler. Erkeklere söylenmemesi gereken sözlerden birisi ise “mutfağın yerini biliyorsun” kelimesidir. Erkekler yemek yapmayı bilmeyen temizlik yapmayı bilmeyen bayanlarla evlenmeyi asla istemezler kısa süreli flört ilişkileridir.

Son olarak erkekler iyi aile kızlarıyla evlenmek isterler. Sevgililerinin her zaman güzel olmasını isterler. Onlara mini etekli iken sevip aşık olurlar daha sonra asla çok açık giyinmesini istemezler. Bu yüzden önemli olan erkelerin istediği kız tipine girmek değil sizin istediğiniz erkek tipini bulmanızdır. Unutmayın önemli olan her zaman sizsiniz.

 

2 thoughts on “Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

  1. Ben Murat Yaraşır Antalya da yaşıyorum. 24 yaşında askerliği yapmış ve çalışmaktayım.Maddi sorunu olmayan birisiyim. Benimle yaşayacak genç Suriyeli bir eş arıyorum. Yanlız bir problemim var ben MS hastasıyım.Seksi bir problemim yok. Beni maddi yönden idare edecek ve yönlendirecek bir eş arıyorum.İlanı kankam aracı ile veriyorum .Her türlü konu hakkında onunla görüşebilirsiniz.Mail adresi kankamın adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir