Suriyeli Kadınların Telefon Numaraları

Suriyelilerin ülkemize zorunlu olarak göç etmeleri ülkemizdeki Suriyeli nüfusunu da arttırmıştır. Ülkemize gelen Suriyelilerin bir çoğu, kadındır. Bu kadınların tek başlarına ülkemize gelmiş olmaları onları ciddi bir yalnızlık içine iter. Özellikle Suriyeliler ile ilgili gündemin sürekli yenilenmesi ile ülkemizdeki bazı kesimlerin Suriyelilere karşı çok onaylanmayacak tavırlarından dolayı, zaten yalnız kalmış olan bu kadınlar daha da yalnızlığa itilmektedir. Böyle bir durumda sosyal hayata karışamayan Suriyeli kadınlar, internet siteleri ve sosyal medyalar üzerinden kendilerine değişik aktiviteler bulurlar. Ve Suriyeli nüfusunun artmasından dolayı da bir şekilde başka Suriyeliler ile tanışmaya çalışırlar. Bunları sağlayacak internet siteleri de mevcuttur. Bu nedenle birçok Suriyeli bu internet sitelerinde vakit geçirmektedirler.

Suriyeli Kadın Numaraları

Bu internet sitelerinin bir diğer boyutu da arkadaş aramaktır. Suriyeli kadınlar bu yalnızlıklarını giderebilecekleri ve yeni sosyal bir ortam kurabilecekleri bu internet sitelerinde kendilerine arkadaş bularak, sohbet ederler. Böylece psikolojik olarak kendilerini yenileyerek, moral kazanabilirler. Elbette hiçbir Suriyeli ilk etapta numarasını paylaşarak bu işe girişmeyecektir. Bunu açıklamak için bu internet sitelerinden bahsetmek daha doğru olacaktır.

Suriyeli Kadınların Bulundukları İnternet Siteleri

Suriyeli kadınlar için açılmış olan internet siteleri, bu isimler ile kurulmuş olsa da her çeşitten insanın üye olabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yani bu sitelere üye olmak için Suriyeli olmanıza gerek yoktur. Suriyeli kadınlar bu internet sitelerinde kendilerine bir isim alırlar ve dilerlerse fotoğraflarını da paylaşırlar. Böylece ilgisini çeken insanlar onlar ile iletişime geçebilirler. Bu sitelerde dilediğiniz kişilere dilediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz. Fakat bu mesajları engellemekte yine kişilerin saklı hakkıdır.

Site:  suriyelikadinlar.com

055* *** ** ** Mesajlaşma yolu ile irtibat kurduğunuz bu Suriyeli kadınlar, dilerlerse sizlere telefon numaralarını verebilirler. Fakat bunun garantisi yoktur. Bu nedenle sosyal ağlarda paylaşılan numaralara çok itibar etmek doğru olmayacaktır. Hiçbir yerde, hiç kimse açık olarak telefon numarasını paylaşmaz. Bu nedenle telefon numarası aramak yerine, kriterlerini beğendiğiniz kişiler ile iletişime geçerek arkadaşlık kurmak daha mantıklı bir yoldur. Zaten karşınızdaki kadının güvenini ve samimiyetini kazandığınız zaman size cep telefonu numarasını çekinmeden verecektir.

3 thoughts on “Suriyeli Kadınların Telefon Numaraları

  1. Merhaba mutlu günler dilerim nasılsın ciddi anlamda Suriyeli bir bayanla evlenmek istiyorum mümkünse konuşalım cevabını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir