Suriyeli Kadınların Telefon Numaraları

Suriye’den Türkiye’ye mülteci olarak gelmiş kadınların çoğunun buradaki en büyük problemi yalnızlıktır. Özelikle siyasi sebeplerle bu insanların nasıl ortamlardan geldiğini unutan ve onlara kötü davranan insanlar düşünüldüğünde, zaten yıkılmış olan umut ve güven duygularının daha da zedelendiğini biliyoruz. Bu insanlar özellikle bazı yerlerde iyice ötekileştirildikleri için yalnızlığa hapsolurlar. Ve bu da yeni arkadaş arama konusunda onları daha da heyecanlı yapar.

Bunun yanı sıra ülkelerinde erişim sağlayamadıkları internet ile Türkiye’de haşır neşir olmalarının bir sonucu olarak, bu arkadaş arama konusunda interneti kullanan kadınlar çok fazladır. Üstelik bizim insanımız da bunu bir fırsata çevirerek, yalnızca bu konuya hizmet eden web siteleri tasarlamışlardır.

Suriyeli Kadınlara Nasıl Ulaşırım?

İçinde bulundukları bu yalnızlık ile web siteleri kullanımında artış gösteren bu kadınlar ile iletişim kurmanızın bir yolu budur. Genel itibari ile sosyal medya hesaplarından çok ulaşamayacağınız bu kadınlar bazen arkadaşlık istemiyle bazen de evlilik beklentisi ile bu sitelere abone olmaktadırlar.

https://www.facebook.com/evlenmekisteyensuriyelikadinlar/

Bu sitelerde ayrı ayrı blog gibi ilanlar yer alır. Bu ilanları veren kişiler, tek tek kendilerini ve beklentilerini anlatırlar. Kim olduklarını, yaşlarını, yeteneklerini, birçok konuda duygularını bu ilanlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu ilanların çoğunda telefon numaralarına rastlamanızda mümkündür. Tabii numaralar kullanımda mıdır bilemiyoruz. Fakat, gerçekten ulaşmak istiyorsanız, elbette deneyebilirsiniz.

Sitelerdeki bu ilanları herhangi biri dahi verebilir. Bunun için tek yapmanız gereken bu sitelerin basit üyelik formlarını doldurmaktır. Bu formları doldurduktan sonra, üyeliğiniz gerçekleşir ve sitede istediğiniz ilanı verebilir, istediğiniz ilanın altına yorum atabilir ve bu ilan sahipleri ile konuşabilirsiniz.

Bazı sohbet sitelerinde sadece Suriyeliler’e özel paneller açılmıştır. Bu paneller ortak olarak kullanılmakta olduğu gibi özel konuşmaya da müsaittir. Yine bu sohbet sitelerine de abone olmanız yeterlidir. Burada ilan gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat isterseniz görüntülü olarak isterseniz mikrofon yardımıyla sesli olarak isterseniz de sadece mesajlaşma yolu ile sohbet edebilir, karşınızdaki kadını tanıyabilir, özel cep telefonu numaralarını alabilirsiniz. Böylece isteğinize de kavuşmuş olursunuz.

One thought on “Suriyeli Kadınların Telefon Numaraları

  1. Ben istanbul’dan Nazmi bekar ve yalnız yaşıyorum efendi ağır başlı dürüst bir insanım giyimime bakımına dikkat eden birisiyim temiz ve dürüst biriyim hiç bir kötü alışkanlığım yok mütevazı muhafazakar yalnız yaşayan biriyim kendi işimde çalışıyorum gelirim iyi fena değil yeter artar bile neysem oyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir