Turkcell Finansman

Turkcell Finansman Nedir? Turkcell Finansman, Turkcell faturalı hat sahiplerinin cihaz alabilmelerini kolaylaştıracak finansmanı sizlere kredi yolu ile sağlayan bir finans kuruluşudur. 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmanın kuruluş amacı müşterilerin parasal sıkıntılarını karşılayarak, maddi ihtiyaçlarını gidererek müşteri memnuniyetini arttırmak ve daim etmektir. Bu kuruluşun kendisini görmek istediği noktaya baktığımızda ilk olarak karşımıza başarılı bir risk yönetimi gerçekleştirmek vardır. Ve bu teknikler ile konu ile ilgisi olan kişilerin yani kullanıcı ve müşterilerin finans yani maddi ihtiyaçlarını değişik yollar ile karşılamaktır.

Turkcell Finansman Başvuru

Başvurunuzun ilk aşamasında kredi sorgulamanız gerekir. Kredi sorgulamalarınızı oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken TC kimlik numaranızı ve doğum yılınızı ilgili numaraya göndermektir. Aynı zamanda yakınlarınızda bir şube varsa buraya giderek yine sorgulatabilirsiniz. Sorgulama sonucunuz mesaj yolu ile size ulaştırılmaktadır. Bu mesaj ile krediniz onaylandığı zaman şubeden kredi işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Finansman Kredi Ödemeleri

Turkcell Finansman aracılığı ile aldığınız kredilerin ödemeleri için dilerseniz Turkcell şubelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank, Garanti Bankası, Finansbank ve Denizbank şubelerinden ya da ATM’lerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bilgiyi alabilmek için 0850 200 05 32 numaralarını tuşlayıp Çağrı Merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Finansman Kredi Sigortası

Turkcell Finansman ile alacağınız kredileri, dilediğiniz zaman sigortalatabilirsiniz. Bu sigorta kapsamında 12 ay veya daha fazla taksit tutarına bölünmüş krediler için kullanılabilir. Bu sigorta ile ölüm, gündelik hasta işleri, geçici iş göremez durumlarınız, kaza veya çeşitli hastalıklar ya da isteğiniz haricinde başınıza gelen işsizlik durumlarında kredi ödemeleriniz durduruluyor. Böylece bu tarz bir durum yaşamanız halinde siz veya aileniz böyle bir borcun derdine düşmeden, gönlünüz rahat bir şekilde işlerinizi halletmeye ya da sağlığınıza ulaşmaya bakıyorsunuz.

Turkcell Finansman Web Sitesi

Turkcell Finansman kapsamında her türlü online işlemlerinizi halledebileceğiniz bir web sitesi tasarlanmıştır. Bu web sitesi ile her konuda bilgi alabilirsiniz hatta sözleşme örneklerini dahi inceleyebilirsiniz. Bu nedenle web sitesine de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir