TURKCELL TV PLUS ÜYE GİRİŞİ

Akıllı cep telefonlarımız sayesinde istediğimiz yerde ve istediğimiz zamanda tv seyretmek gibi kolaylığa sahip olabiliriz. Özellikle Turkcell operatörü kullananlar, TV özelliğinden faydalanabilirler. 70 den fazla yerli ve yabancı kanalları, sevdiğiniz dizileri,spor, belgesel ve filmleri çok uygun fiyatlarla üyeliğinizi yapabilirsiniz. En popüler filmleri kiralayarak izleyebilir, sosyal TV özelliği sayesinde yorumlarınızı paylaşabilir, arkadaşlarınızla birlikte aranızda paylaşımlarda bulunabilirsiniz.  Cep paketiniz için aylık 9,9 TL ye alabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Üye Olma

Turkcell Tv Plus paketine  üye olabilmeniz için Turkcell Web sayfasından anında sahip olabilirsiniz. Cep numaranızı yazarak onaylanmanız gerekmektedir. Cep telefonunuza Turkcell Tv şifrenizi gelecektir. Gelen şifreniz ile birlikte cep telefonunuza da uygulamanızı indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifrenizi kaydettikten sonra, her girdiğinizde otomatik olarak girişinizi sağlayabilirsiniz. Hattınızdan her ay ödemesi kesilecektir. 3G özelliği sayesinde her yerde TV keyfini sürebilirsiniz. Sadece cep telefonunuzdan değil, uygulamayı tabletinize ya da bilgisayarınıza indirip de izleyebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan NET yazıp 2222 ye göndererek te  Tv paketini de alabilirsiniz. NET paketi aylık 2.9 TL ye alabilirsiniz. Bu paketin içinde istediğiniz filmi alıp kiralayabilirsiniz.  Ya da CEP paketini alabilirsiniz. Cep paketinizde onlarca filmi seyredebilirsiniz. Cep aboneliğiniz ile birlikte hattınıza 5 GB internette tanımlanır. Mubi flim paketinde ise, unutulmayan tüm klasikleri seyredebilirsiniz. Ayda 30  filmi, yılda 365  filmi seyredebilirsiniz.

turkcell_tv
turkcell_tv

Turkcell Tv den hangi paketi istiyorsanız, adını yazıp 2222 göndermeniz yeterli. Anında uygulamanızı indirdikten ve gönderilerin şifreyi girdikten sonra, sevdiğiniz programları, dizileri,  filmleri izleyebilirsiniz. Eğer Turkcell operatörü kullanmıyorsanız, Tv özelliğinden faydanabilmeniz için, operatörünüzü değiştirip, Turkcell Tv üyesi olmak için beklemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir