Set Kart Geçen Yerler

Bir iş için en vazgeçilmez koşullar elbette yemek ve yol ücretinin karşılanmasıdır. Özel sektör alanında çalışacaksanız arayacağınız en temel özelliklerden biri yemek ihtiyacının giderilmesi olacaktır. Bu nedenle işletmeler çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacak bir kart hizmetine başlamışlardır. Yemek kartı diyebileceğimiz bu kartlara her ay düzenli olarak yatırılan bakiye, sizler tarafından günlere bölünerek harcanır. Yani örnek vermek gerekirse 450 liralık bir yemek bakiyeniz var diyelim. Bu durumda her gün 15’er lira harcamakta da özgürsünüz, aynı gün 450 lirayı bitirmekte de. Kendiniz bir öğle yemeği yiyebilirsiniz ya da tüm ailenize güzel bir restoranda yemek ısmarlayabilirsiniz. Karar tamamen size ait.

Set Kart işletmelerin çalışanlarına verdiği ve içerisine her ay belirli bir miktar para yükledikleri bir karttır. Bu kart kişiye hastır ve başkaları tarafından kullanılamaz. Bu kartın en avantajlı taraflarından biri de bazı marketlerde de geçerli olmasıdır. Yani bir işletme çalışanı Set Kart’ını kullanarak iş süreleri içerisinde yemek yemiyorsa, bu kart ile evinin market alışverişini yapabilmektedir. Elbette hal böyle olunca Set Kart’ın geçerli olduğu işletmeler büyük önem kazanmaktadır. Set Kart’ın geçerli olduğu işletmeler genellikle dükkan camlarına Set Kart logosunu yapıştırmaktadırlar. Fakat bir liste halinde görmek ve en azından Set Kart’ın geçerli olduğu işletmelere aşina olmak sizler için her daim iyi olacaktır.

Set Kart Geçen Marketler

  • Set Kart, şu işletmelerde geçerli olmaktadır:

Özsüt, Starbucks, Pizza Hut, Köfteci Ramiz, Dominos Pizza, Migros, Happy Center, Mado, Simit Sarayı, Bay Döner, Popeyes, Burger King, KFC, Öğütler

Elbette Set Kart’ın geçerli olduğu daha birçok mağaza bulunmaktadır. Fakat tüm bu mağazalar hem şehrinize hem de ilçenize göre farklılık göstermektedir. Ancak ülke genelinde hizmet veren işletmelerde kartın geçerliliği netleştirilebilmektedir. Bu nedenle Set Kart’ın geçerli olduğu diğer yerleri rahatlıkla inceleyebilmenize de olanak sağlanmıştır. Eğer sizler de bir Set Kart kullanıcısıysanız ve kartınızın nerelerde geçerli olduğunu merak ediyorsanız, www.setcard.com.tr adresine girerek, kartınızı kullanacağınız ili, ilçeyi ve semti seçip kartınızın nerelerde geçerli olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz.

http://www.kredicikartiliriletisim.net/set-kart-gecen-yerler-marketler/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir