DEFACTO ÜYE GİRİŞİ

Defacto, 2003 yılından beri faaliyette olan ve çok kısa süre içinde lider bir marka haline gelmiş moda sektörüdür. Kadın, erkek, genç, çocuk her kesime hitap etmektedir. Yurt içinde 305 mağazaya sahiptir. Sadece Türkiye de değil, Kazakistan da, Irak ta, Mısır da, Gürcistan da, Rusya da, Fars ta, Azerbaycan da, Suudi Arabistan da, Arnavutluk ta, Kosava ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin de toplam 75 mağazaya da sahiptir. Online sitesi sayesinde istediğiniz kıyafetinizi kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Üye olarak birçok kampanyalı ürünlerini alabilirsiniz.

Yeni üye olmak isteyenler, online sitesindeki sağ üst köşede bulunan yeni üye butonunu tıklayarak üye olabilirler. Üyelik sayfasındaki gerekli bilgileriniz doldurarak ve belirlediğiniz şifre sayesinde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üye olurken kaydettiğiniz adresiniz sayesinde her alışverişlerinizde tekrar tekrar yazma derdiniz de olmayacak. Otomatik olarak kişisel bilgilerinize eklenecektir. Ya da facebook ile bağlan butonundan da üye olabilirsiniz.

defacto
defacto

Üye olmadan da alışveriş yapabilme imkanınız da var. Beğendiğiniz ürünlerini sepetinize ekledikten sonra, üye olmadan devam et seçeneğini tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. E-mail bültenine üye olarak da indirimli olan tüm ürünlerden anında gelen sms ile haberdar olabilir, beğendiklerinizi anında alabilirsiniz. Online sitesinden alışverişlerinizdeki iadelerinizi 30 gün içinde size en yakın Defacto mağazalarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Üye girişlerinizde şifrenizi unuttuysanız sakin üzülmeyin. Parolanızı unuttunuz mu, linkine tıklamanız yeterli.

Kayıtlı e-postanızı girerek, yeni şifrenize sahip olabilirsiniz. Girişinizi yeni şifreniz ile yapıp, hesap bilgisi bölümünden şifrenizi unutmayacağınız şekilde değiştirebilirsiniz. Sadece online sitesinden değil, geniş mağaza ağı sayesinde istediğiniz yerdeki mağazalardan da alışverişlerinizi kampanyalı ve indirimli fırsatları ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

“DEFACTO ÜYE GİRİŞİ” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir