Akbank İnternet Şubesi Giriş

30 Ocak 1948 yılında Adana bölgesinde bulunan pamuk üreticilerine finansman sağlamaktır. Ancak zamanla Akbank büyümüş ve genişlemiştir.  Akbank bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra sigorta acenteleri ile de sigortacılık faaliyetleri sürdürmektedir. Tek bir şube ile başlayan öyküsüne şuan yurt içindeki 985 şubesi ile devam etmektedir.

Akbank  dijital bankacılık öyküsünü  Akbank direkt çatısı altında toplayarak online bankacılığa giriş yapmıştır. Türkiye’nin en büyük işlemli internet alt yapısına sahip olan Akbank bireysel bankacılık üyesi hala değil misiniz? Akbank internet şubesi demo olarak yayınlandıktan kısa bir süre sonra Akbank direkt çatısına giriş yaptı ve işlemleri daha da hızlandırdı. Akbank internet şubesi giriş işleminizi yaptıktan sonra saniyeler içerisinde tüm bankacılık faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank internet bankacılık işlemleri sırasında hem Akbank’ın tecrübelerinden yararlanmış olacaksınız hemde bankalarda saatlerce sıra bekleme derdiniz olmayacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu arasında bankada saatler geçirmek sizin için tüm hayatı felç edebilir. İşte bu neden ile Akbank müşterilerine verdiği değer Akbank direkt bankacılık ile banka rahatlığında yapmanızı sağlıyor. Klasik bankaların internet sitelerinden farklı olan Akbank internet bankacılığını denemelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir