Burgan bank internet şubesi giriş

Burgan Bank, Kuveyt merkezli olmakla birlikte Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgesinde bulunan Burgan Bank Grubu’ nun bir kuruluşudur. Burgan Bank Grubu %99.26 hisseye sahiptir. Özel bankaların hayli yaygın olduğu şu günlerde yaptığı faiz indirimleri ve kampanyalar ile rekabete adını yazdırmıştır.
Son yıllarda bankalar şubelerdeki yoğunluklarını azaltmak için bazı çözümler geliştirdiler. Bu çözümler bankaların yararına olduğu kadar kullanıcılarda şubelerdeki uzun kuyruklarda beklemekten kurtardı. Telefon bankacılığı, internet şubesi ve ATM’ ler bu çözümlerin kaynaklarını oluşturuyor. Gelişen teknoloji ile birlikte yapılandırmalar ve yeni programlar ile birlikte telefon bankacılıkları, internet bankacılığı ve ATM’ lerden hemen hemen her işlemi yapmak mümkün.

 

Burganbank İnternet Bankacılığı

Tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmak ve giriş yaparken sizden istenilen bilgileri girmek. Her bankanın olduğu gibi piyasaya hızlı giriş yapan Burgan Bank’ ında bu tür imkânlarından faydalanmak mümkün. Burgan Bank internet şubesine internet kullanabileceğiniz her ortamdan giriş yapabilirsiniz. EFT, fatura ödemeleri, havale, hesap hareketleriniz, gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank Giriş Şifremi Unuttum

Burgan Bank internet şubesine giriş yapabilmeniz için www.burgan.com.tr internet adresine ait sayfayı açıyorsunuz. Sayfanın üst sağ köşesindeki bireysel ya da kurumsal kısımlarından, müşteri tipinize göre giriş yapıyorsunuz.  Bireysel bankacılıkta kullanıcı adınız ve e-parolanız ile giriş yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda kart numaranız ile de giriş yapabilmeniz mümkün. Telefonunuza iletilen şifreyi de girdikten sonra internet bankacılığının her türlü işleminden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir