Digitürk Play Üye Girişi

Digitürk Play’i daha önceden hiç duymuş muydunuz? Digitürk Play için kayıt olabileceğiniz 3 tür üyelik tipi vardır.  Ücretsiz üyelik olan birinci üyelik türünde 4 adet kanalı canlı yayında izlemeniz mümkün. Bu 4 kanal ATV, TRT 1 HD, Fox HD, Show Tv  olarak belirlenmiştir ve ücretsiz üyelik ile kayıt olmak isteyen kişiler sadece bu 4 kanalı izleyebilir. Bu kanalları izleyemediğiniz ya da kaçırdığınız programlar olduğu zaman ise tekrar izle butonuna basarak yeniden izleyebilirsiniz.

Digitürk ikinci üyelik sisteminde sinema izlemeyi sevenler için sinema paketi bulunuyor. Ayda sadece 4,90 tl ile sahip olabileceğiniz bu paket içerisinde yer alan fırsatlar şu şekildedir. Penhouse HD ve bunun yanında Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3’ü maçsız bir şekilde rahatlık ile izleyebilirsiniz. Bu kanallar dışında bu paket ile sunulan 68 kanalı da istediğiniz gibi izlemeniz mümkün.

Digitürk Play üçüncü ve son paketi ise premium üyeliğe sahip olmak isteyenler için ayda sadece 9.90 tl ile hizmete sunulmuş, Bu paket kapsamında istediğiniz maçı izleyebileceğiniz gibi tüm sinemaları da istediğiniz zaman izleyebilir. Farklı seçenekler ile istediğiniz filmi kaydedebilir, filmi kaydederken ise başka bir kanalı izleyebilirsiniz.

Digitürk Play’in ayrıcalıklar dünyasına girebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Digitürk Play üye girişi ile istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilir, kaçırdığınız dizileri izleyebilirsiniz. Ancak paketin ne kadar kapsamlı olacağına siz kara verirsiniz.

“Digitürk Play Üye Girişi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir