Evlilik Merkezi Üye Girişi

Günümüzdeki pek çok evlilik artık birkaç ay ya da birkaç yıl içerisinde bitmektedir. Bunun ilk nedeni ise çiftlerin evlilik öncesi dönemde birbirlerini iyi tanımamaları ya da tanıdıkları sanmalarıdır.Çiftler evlendikten kısa bir süre sonra karakterlerinin birbirine uymadığı gerekçesi ile boşanma kararı alıyor ve bir de ortada bir çocuk var ise bu durumdan en çok yıpranan çocuklar oluyor.

Bilimsel evlilik merkezini daha önce hiç duymuş muydunuz?Bilimsel evlilik merkezi ilk önce kişilik analizi yapıyor ve ardından birbiri ile uygun olan kişilerin arkadaş olmasını sağlıyor. Bu sayede tanışan çiftler tamamen birbiri ile uygun özelliklere sahip oldukları için hiçbir anlaşmazlık yaşamadan evliliklerine devam ediyor. Ancak bu sitede eş adayınız ile tanışmak için ilk yapmanız gereken evlilik merkezi üye girişi işleminizi yaparak kendinizi ve özelliklerinizi açık bir şekilde tanıtmaktır.

Eğer vermiş olduğunuz özellikler sizinle uyuşmayan özellikler ise bu durumda sizin ciddi olmadığınızı anlayan üye sahipleri tarafından siteden atılırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir