İş Bankası İnternet Şubesi Giriş

iş bankası giriş
iş bankası giriş

Türkiye’nin en köklü banka olma özelliği taşıyan İş Bankası internet şubesi giriş işlemi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bildiğiniz gibi bankaların internet bankacılığı sistemi sayesinde banka şubesine gitmek zorunda kalmadan istediğimiz pek çok işlemi yapabiliyoruz. Öyle ki; İş Bankası müşterileri hem güvenli, hem de oldukça hızlı bir şekilde istedikleri işlemi anında yapabiliyorlar. Sizde İş Bankası müşterisi iseniz ve internet şubesine giriş yapmak istiyorsanız öncelikle bankadan şifre almanız gerekiyor. Bunun için ise, İş Bankası Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Size, banka tarafından internet şubesine giriş yapabilmeniz için şifre verilecek. Siz de İş Bankası internet şubesine girerek verilen şifreyi ve müşteri numaranızı yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra açılan sayfada yer alan şifreli cep telefonu numaranızı onaylamanız ve tek kullanımlık şifre talep etmeniz gerekmektedir. Telefonunuza gelen şifreyi ekrana yazarak İş Bankası internet şubesi giriş yapabilirsiniz. Sonrasında oturduğunuz yerden havale, eft, hisse alım satımı ve daha birçok işlemi dakikalar içinde yapabilirsiniz.

“İş Bankası İnternet Şubesi Giriş” için bir yorum

  1. Is bankasi internet subesine giremiyorum Almanya nürnbergdeyim ariza olmadigini söylediniz lütfen sayfanizi tekrar kontrol edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir