Markafoni Üye Girişi

Türkiye’nin ilk alışveriş sitesi olan Markafoni binlerce kıyafet, ayakkabı ve değişik konseptleri ile alışveriş tutkunlarının karşısına çıkıyor. Markafoni alışveriş severlerin bilgilerini kuvvetli koruma yöntemleri ile korumaktadır ve bu koruma yöntemi sayesinde çoğu kişinin e- alışveriş sitelerine bakış açısını değiştirmiştir. Markafoni bünyesinde bulunan farklı markalar kişinin istediği gibi kalite karşılaştırması yapmasına fırsat tanıyor. Sokaklarda mağaza mağaza dolaşarak aradıklarını bulamayan kişiler Markafoni’de sadece birkaç dakika içerisinde istediği ürünü buluyor.

Markofoni’den alışveriş yapabilmeniz için üyelik kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Markafoni üye girişi için istenen bilgiler sadece sizin alışverişinizi güvenli bir şekilde yapıp, istediğiniz ürünün sorunsuz bir şekilde elinize ulaşması içindir. Markafoni üye ol butonuna bastıktan sonra aklınızda hiçbir soru işareti kalmasına gerek yoktur. Çünkü Markafoni üyelik sırasındaki bilgilerinizi veri tabanında en iyi şekilde korur ve bu veri tabanına ulaşılması çok zordur.

Markafoni üyelik bilgilerinizi girdikten sonra sisteme kaydınız alınır ve size gelen doğrulama e-postası ile birlikte artık Markafoni üyesi olursunuz ve o dakika itibari ile yaptığınız her alışveriş Markafoni güvencesi altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir