Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketlere Kayıt

Faktoringlerin kuruluş amacı, asıl olarak nakit paraya ihtiyacı olan büyük ya da küçük işletmelere, finansal destek sağlamaktır. Aynı zamanda, pek çok finansal konuda da danışmanlık yaparlar. Örneğin bir şirketiniz varsa ve şirketinizde henüz günü gelmemiş tahviller ve senetler varsa, bu belgeleri, faktoring şirketlerde, gün gelmeden önce bozdurup, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Yani daha çok senet ödeme günleri gecikmiş kimseler bu şirketleri tercih edebilirler.


Firmalara kayıt ve bilgi için: Senetlekredi.com


 

Son dönemlerde, bankalardan kredi almanın zorlaşması nedeni ile, bireysel müşteriler de faktoringlerden destek alabilir duruma geldi. Senetle kredi veren faktoringler için internette kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

 

Bu şirketler, günü gelmemiş ve yasal geçerliliği bulunan senetlerinizi alarak size kredi veriyorlar. Bunun yanı sıra, direkt olarak ihtiyacı olanlara senetle kredi veren faktoring şirketler de bulunuyor. Yine bu şirketlerden ihtiyacınız olan nakiti temin edebiliyorsunuz. Ancak internette böyle hizmet verildiğini söyleyen bir kaç dolandırıcı firma da bulunuyor. Bu yüzden dolandırılmamak için, araştırmalarınızı biraz daha fazla yapmalısınız. Özellikle de piyaslarda adı duyulmuş olan şirketlerle çalışmayı tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir