SKYPE GİRİŞ

Skype ile sohbet etmek çok kolay HEMEN SKYPE GİRİŞ YAPIN. Sevdikleriniz ile hem görüntülü, hem sesli hem de yazışarak konuşabilirsiniz. Üstelik bütün bunların hepsini hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun ve sevdikleriniz her nerede olursa olsunlar skype üzerinden sohbet edebilir, hasret giderebilirsiniz.

Üstelik skype hesabı açmak oldukça kolay olup, sadece birkaç dakika içinde Skype giriş yaparak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik skype’ı ister pc’de isterseniz de telefonunuzda kullanabilir, her an iletişim halinde kalabilirsiniz.

Skype giriş yapmak istiyorsanız öncelikle bir skype hesabı oluşturmanız gerekiyor. Eğer hala skype hesabınız yoksa birkaç dakika içinde hesabınızı oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Skype giriş yapmak için ise öncelikle bilgisayarınıza yada telefonunuza skype indirin. İndirme işleminden sonra skype sekmesine tıklayın ve açılan ekrandan Microsoft hesabı linkine tıklayın.

Daha sonra açılan ekrana skype adresinizi ve parolanızı yazarak Skype giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sevdiklerinizi kişi listenize ekleyebilir, grup halinde konuşma başlatabilir, fotoğraf yada video paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir