Modellife Üye Girişi Nasıl Yapılır?

Modellife, birçok ev hanımın yada çalışanların ek gelir sağladıkları, hediyeler kazandıkları bir iştir. Kadın, erkek ve çocuk iç giyimde ihtiyacınız olan herşey var. Sizde ek gelir sağlamak istiyorsanız, Modellife e üye olabilir, hatta yeni üyelikler kazandırarak kazancınızı daha fazla yapabilirsiniz. Üye olmak çok kolay. İnternetten Modellife formunu bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz.

En üst sol köşede sponsor üyenizin isimi gözükmektedir. Sponsorunuz sizinle en yakın sürede iletişime geçecektir. Ücretsiz üyelik sayesinde kataloğunuz adresine gelecektir.  Kataloğunuz geldikten hemen sonrasında satışlarınıza başlayabilirsiniz. Siparişlerinizin kargo ile gelmesi için en az 100 TL lik siparişiniz olması gerekmektedir. Üyelik formunuzu doldururken sizin belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Yani firma üyelerin şifrelerini belirlememektedir. Bu yüzden unutmayacağınız bir şifre belirlemelisiniz. Sitedeki temsilci bölümünden girişinizi yaparken bu şifre ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

modellife-giris
modellife-giris

Şifrenizi unuttunuz taktirde, sitedeki canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Ya da Modellife şifremi unuttum diye yazıp, karşınıza gelen sayfadaki e-postanızı yazıp göndererek şifrenizi tekrar dan edinebilirsiniz. Modellife de kendi grubunuzu kurarak daha da fazla gelir sağlayabilir. Verdiğiniz siparişlerinizi kendi sayfanızdan kredi kartı ile ödeme kolaylığınız da var.

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız da kargo teslimde yapabilirsiniz. Yapacağınız en az 100 TL lik alışverişleriniz için, katalog fiyatları 135 TL ise, 35 TL size kar olarak kalmaktadır. Yani, ürünlerin satışlarından %30-40 gibi yüksek bir karı bulunmaktadır. Kurduğunuz grup sayesinde, hem kendi satışınızdan hem de üyelerinizin satışlarında yüksek karlar kazanabilirsiniz. Ayrıca sistemde belirlenen ciroda satışlarınızı gerçekleştirdiğiniz taktirde hediyelerde kazanabileceksiniz. Modellife ile daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 0212 930 00 30 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir