Esnafkayıt.Com Nedir?

Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile birçok konuda rahatlık ve kolaylık sağlanmaktadır. Bu yazımızda esnafkayit.com hakkında bilgi vereceğiz.

Esnaf.com mahalle mahalle, esnafları görebileceğiniz, sipariş verebileceğiniz bir platformdur. Bu platform üzerinde iş ve meslek dağılımı yapılmıştır. Ve bu panelde yer alan iş yerlerini seçerek, en yakın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinde konum bilgileri de yer almaktadır. Bu sistem sayesinde,

  • Konum bilginizi paylaşabilirsiniz. Ve bu sayede konum bilgilerinizi hem esnaflar görebilir hem de sizde mahallenizde bulunan esnafların konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olan iş yerini sistem üzerinden seçebilir, gereken bilgileri bu sayede görebilirsiniz.
  • İş yerine dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.
  • Bu sistem sayesinde esnaflar yaptıkları kampanyaları da paylaşabilirler. Hem müşterileri çoğaltabilmek amacıyla hem de tanıtımını yapabilmek adına kullanışlı bir uygulamadır.
  • Siparişlerinizi herhangi bir aramaya gerek kalmadan, mesaj bölümü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece siparişiniz eksiksiz ve tam şekilde gerçekleşecektir.
  • İhtiyacınız olan iş yerini seçerek, siparişinizi verdikten sonra dilerseniz kapıda ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu sistem ile ödemelerinizi uygulama üzerinden de gerçekleştirebilmektesiniz.
  • Verdiğiniz siparişin teslimat durumunu ve hazırlık aşamasını yine bu uygulama üzerinden görebilirsiniz.
  • Siparişinizi teslim aldıktan sonra, dilediğiniz şekilde puanlama yapabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyetini görebilir, buna göre esnafa karar verebilirsiniz.

Şu anda bu uygulama henüz yapım aşamasındadır. Birçok il ve semtte bulunan mahallelerdeki esnaflar sisteme üye olarak, kişi sayısını arttırmaktadır. 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle uygulama kullanıma geçecektir. Eğer sizde esnafsanız ve bu uygulama ile konumunuzu ve kampanyalarınızı duyurmak istiyorsanız başvuru yapmanızda oldukça kolay olacaktır.

Esnafkayıt.Com Üyelik İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Bu uygulamanın esas adı Mahallem’dir. Esnaf.com üzerinden giriş yaparak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi yaparken size basit bilgiler sorulmaktadır. Esas amaç işletmenizi tanıtmaktır. Üyelik işlemlerine ilk olarak cep numaranız ve iş yerinizin konum bilgileri ile başlarsınız. Daha sonra yaptığınız kampanyaları ve çektiğiniz fotoğrafları da sisteme kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz bu site üzerinden kontrollerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi telefonunuzun sanal marketi ile Mahallem uygulamasını indirerek, sistem üzerinde esnaf bilgilerinizi ve görünümünüzü kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir