Garanti İnternet Bankacılığı Girişi LOGİN

Garanti bankası adını artık duymayanımız, bilmeyenimiz kalmamıştır. Müşterisi olmayanlarımız bile yaptığı reklamlar ve sunduğu kampanyalarla herkesin ilgisini çekmeyi başarmış. Ancak iş sadece yaptığı reklamlar değil bankacılık anlamında da müşterilerini fazlasıyla mutlu ediyor. Gelişen teknolojiye anında ayak uyduran Garanti bankası bankacılığı en pratik hale getiriyor, şubeye gitmenin bile zor olduğu koşuşturmaca sırasında bilgisayar üzerinden bütün işlemleri gerçekleştirmemizi sağlayarak bizleri zamandan tasarruf ettiriyor. Sunduğu internet şube hizmetiyle en kısa yoldan bütün bankacılık işlemlerini kolayca yapmanızı sağlayan Garanti bankası geçtiğimiz günlerde Garanti internet şubesi giriş ekranında değişiklikler yaptı.

Müşteri numaranız, T.C kimlik numaranız yada bunların ikisini de hatırlamıyorsanız kart numarınızla internet şubesine giriş yapabiliyorsunuz. Değişiklik sadece müşteri numarası ve parola girişi, güvenlik resmi onayı ile şifre girişi ekranlarında yapıldı.

https://www.365kredi.com/garanti-login-garanti-internet-subesi-giris/

Yapılan bu değişiklikte banka müşterilerinin fazladan bir işlem yapmayacakları ancak internet şubesinin daha güvenilir hale geldiği açıklandı. Aynen 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam eden internet şubesinde tüm bankacılık işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir