Yapı Kredi Şikayet

Yapı Kredi Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer almaktadır. Ancak her ne kadar önemli ve tecrübeli bir banka olsa da bazı durumlarda birtakım hatalar yapabilmektedir. Yapı Kredi hataların düzeltilmesini ve eksiklerin tamamlanmasını çok istemektedir. Bundan dolayı şikayet hattı kurarak müşterilerinin isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır.

Yapı Kredi şikayet hattında Yapı Kredi’de görülen bütün aksaklıkları bildirebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve Yapı Kredi’den daha iyi verim alabilirsiniz. Yapı Kredi ile ilgili sorunların başında müşteri temsilcilerinin sayısının azlığı ve telefon bankacılığında çok bekletilmek gibi sorunlar gelmektedir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi Giriş

 

Yapı Kredi şikayet hattına gelen değerlendirmeleri komisyon tarafından incelenmektedir. Bu eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde müşterilerin mağdur olmaması için birçok düzenleme yapılabilmektedir. Öncelikli olarak Yapı Kredi güvenlik alt yapısını genişletmiş ve personel sayısını artırmıştır. Bu sayede daha çok kişiye hizmet verilmesi amaçlanmıştır. Yapı Kredi şikayet bölümünden siz de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Bu şikayetlerin kısa bir sürede sonuçlanması amaçlanmaktadır.

Şikayet:

1 ay önce play kartımı kaybettiğim için kayıp kart bildirimi yaptım. Yurtta kaldığım için yurdumun adresini verdim. Kartım bu hafta gelmiş fakat sömestr dönemine denk geldiği için kartımı alamadım ve aylık ödememi de yapamadım dolayısıyla. Yapı kredi bugün son gün olduğunu kredi notumu, sicil kaydımı etkileyeceğini söyleyen bir mesaj atmış. Verdikleri bütün numaraları aradım ama beni dinleyecek birine ulaşamadım.

“Yapı Kredi Şikayet” için 1 yorum

  1. daha önce iptal ettiğim kartımın yerine yıllık ücreti olmayan kart teklifinde bulundular bende kabul ettim şimdi yıllık 104tl ücret yansıtmışlar müşteri hizmetleri ni aradığımda sözle yıllık ücret alınmayacağının bir hükmü olmadığnı sözleşmede yazlı olduğunu söyledi yani resmen bizi salak yerine koyuyorlar bu türkiye nin büyük bankasına yakışmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir