Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Tüm bankacılık işlemleriniz artık yedi yirmi dört saat ve gün fark etmeksizin yanınızda. Yapmanız gereken sadece Yapı Kredi bankası internet bankacılığına giriş yapmak. Şubeye gitmeden kredi, kredi kartı, fatura ve diğer ödemelerinizi, Havale, EFT işlemlerinizi, hisse seneti yatırım ve takip aşaması daha nice işlemi yapabilirsiniz.

Bunun için müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi bilmiyorsanız Yapı kredi müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Aynı şekilde dilerseniz Yapı kredi resmi internet adresi içeriğinde yer alan parola işlemleri alanından da şifre temini yapabilirsiniz.

Bireysel internet bankacılığını kullanarak yapabileceğiniz işlemlere örnek vererek devam edelim; çek senet, vergi ödemeleri, bireysel emeklilik, vadeli ve vadesiz hesap işlemleri, akıllı asistan hizmeti, kampanyalar, ödeme planlaması, kredi ve kredi kartı başvuruları, nakit avans, döviz- altın işlemleri ve daha nicesi.

Ek olarak kurumsal internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Maaş ödeme talimatı ve aynı şekilde iş yeri kira ödeme, fatura ödeme, çek senet takiplerinin tamamını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: http://www.internetbankaciligi.org/yapi-kredi-internet-bankaciligi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir