Zingat Girişi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda adını sıklıkla duymakta olduğumuz Zingat hali hazırda bir emlak uygulaması olmakta ve ülkemizin en önde gelen özel sermayeli bankası olan İş Bankası ile ortaklık içerisinde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu aşamada pek çok kişi bahsi geçen hizmetlerden faydalanmak için bu sistemi kullanmak istemekte ve Zingat girişi nasıl yapılır diye merak etmektedir.

Adı geçmekte olan uygulamadan faydalanmak adına giriş yapmak için ilk aşamada bu sisteme üye olmak gerekmektedir. Bunun için de ilk aşamada üyelik işlemlerini anlatmak faydalı olacaktır.

Zingat Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

Bu siteye üye olmak için ilk olarak https://www.zingat.com/?gclid=CJ_w8dy90NICFcWVGwodfeQDnA adresi üzerinden giriş yapmamız gerekmektedir. Karşımıza çıkacak olan ekrandan üyelik işlemi oluşturmak için ise sağ üstte bulunan üye ol sekmesine tıklamalıyız. Bu aşamada önümüze doldurmamız için bir form çıkacaktır. Bu formu da gerekli olan bilgiler dahilinde doldurduktan sonra üyelik işlemimizi tamamlayabilir ve giriş yapmak için gerekli olacak kullanıcı ve şifreyi elde edebiliriz.

Zingat Uygulaması Giriş Yapma

Bu aşamada ise yukarıda belirtilmekte olan adresi internete bağlanmak için kullanacağımız cihazda yüklü olan tarayıcının adres çubuğuna yazmamız ve söz konusu siteye ulaşmamız gerekmektedir. Daha sonra yine sağ üst köşede mevcut olan giriş yap sekmesine tıklamalıyız. Açılacak olan yeni ekran üzerinden giriş yapmamız adına bizden kimi bilgiler talep edilecektir. Bu bilgiler üyelik işlemi esnasına belirlemiş olduğumuz kullanıcı adımız ve şifremiz olmaktadır. Gerekli olan yerlere bu bilgileri girdikten sonra giriş işlemini başarı ile gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Zingat adlı son derece faydalı, geniş kapsamlı ve avantajlı olan bu emlak sitesine giriş yapmak için kullanılmakta olan bir başka sistem ise Facebook hesapları aracılığı ile giriş yapma olanağıdır. Bunun için de yine yazımızın başında belirtmekte olan aşamalar sonrasında giriş yapma ekranına gelmek daha sonra da kullanıcı ve şifreye gerek olmaksızın sayfada mevcut olan Facebook sekmesine tıklayarak direk olarak Facebook profilimiz dahilinde  giriş yapmak mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir